Dovoz aut z Německa má nový web

//

prihlasenivozidel.cz

Po dalších pěti letech provozu webu dovozautznemecka.cz jsme sobě a hlavně vám nadělili nový web. Po dvou letech Covidu můžeme směle prohlásit, že se nám podařilo prokázat smysluplnost konceptu, se kterým jsme přišli na trh, a snad se někdo neurazí, budeme-li hovořit o etablování. Nejlepším důkazem, že naše počínání má smysl a hlavně výsledky, jsou spokojení zákazníci. A když už máme po Covidu, rozhodli jsme se udělat sobě, ale snad hlavně vám radost a nadělit si nové webové stránky. Od těch starých se liší jednak moderním designem, ale také funkčností. Nyní nás můžete kontaktovat jednoduše pomocí upraveného webového formuláře. Důležitou novinkou jsou dále detailní karty skladových vozů na inzertním webu sauto.cz , nebo podrobný popis našich služeb.

DOVOZ AUT Z NĚMECKA.cz nemá miliardové obraty, ani milionové marketingové rozpočty. Má ovšem schopný, na cíl orientovaný tým a jasnou představu o tom, kam kráčí celkově a tedy i se svou marketingovou komunikací a webem. Nejsme tu proto, aby trhalo rekordy v počtu dovezených a prodaných vozů. 

A to platí i pro náš web. Informuje, prodává, hýčká. Nevnucuje, neútočí a neobtěžuje, a nebude ani nikdy v budoucnu. To vám můžeme zaručit. Na závěr tradiční poděkování těm, kteří se o úspěch zasloužili. Velký dík patří celému týmu BEZVA WEBOVKYkterý na vylepšování webové prezentace postupně pracuje. Velký dík patří rovněž našim uživatelům za to, že web používají, čímž výrazně pomáhají k jeho rozvoji.

Chystáme i další inovace a nové služby, o kterých se včas dozvíte pomocí této novinkové sekce.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Kam dál?

sekce Kontaktujte nás s kontakty na naši společnost

sekce Auta na objednávku s vysvětlením toho, jak to u nás funguje

Contact

54122 Dev Drive
New York, NY 10060

+420 605 177 133

Kontakt

Connect

Subscribe

Join our email list to receive the latest updates.

Add your form here