Kamionová přeprava automobilů z Německa, Belgie, Nizozemí a Itálie

//

prihlasenivozidel.cz

Když přepravit auto z Německa, tak za nejlepších možných podmínek. Dovoz aut z Německa spolupracuje pouze s těmi nejlepšími dopravními společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a léty ověřené služby svých dlouholetých obchodních partnerů.

Mezi naše služby patří zajištění přepravy osobních a lehkých užitkových vozidel ze zemí EU (Německo, Belgie, Nizozemí, Itálie…) do ČR.

Každý chce za dopravu zakoupeného auta z Německa do České republiky utratit v rámci možností co nejméně. To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci. Pokud si necháte přivézt auto někým, koho zajímají jenom vydělané peníze, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy. Proto Dovoz aut z Německa spolupracuje pouze s těmi nejlepšími dopravními společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a léty ověřené služby svých dlouholetých obchodních a smluvních partnerů.

Tím, že několik let dovážíme auta a řešíme přitom jak je co nejlevněji dostat k jejich majitelům, máme od našich partnerů nasmlouvané výborné podmínky, ze kterých můžete profitovat. Tím, že máme filozofii, jakou máme, vám nehrozí, že vás budeme chtít napálit. Až proto budete uvažovat o tom, kde si sjednáte dopravu auta z Německa, vzpomeňte si na Dovoz aut z Německa.

Kamionová přeprava automobilů je dlouhodobě zajišťována našimi prověřenými smluvními přepravci z celé EU. Spolupracujeme pouze předními přepravci automobilů, proto není problém pro nás zajistit dopravu automobilu pro naše zákazníky.

Máme mnohaleté zkušenosti s mezinárodní přepravou nových a ojetých automobilů. Snažíme se maximálně vyhovět individuálním přáním zákazníků, kteří si koupí automobil v Německu sami a s námi řeší pouze přepravu vozu do České republiky.

PŘI PŘEPRAVĚ AUTOMOBILŮ Z NĚMECKA NABÍZÍME:

  • Přepravy automobilů již od 1ks odkudkoli z Německa, Belgie, Nizozemí, Lucemburska…
  • Celovozové přeprav až 10ti vozidel Krátké dodací lhůty
  • Pojištění celé hodnoty vozidel + připojištění proti kroupám a vandalismu v ceně dopravného
  • Jasná komunikace, přehled o termínu dodání vozidel

Vozový park našich smluvních partnerů disponje celkem 60ti přepravníky automobilů, jedná se výhradně o moderní kamiony značek Mercedes – Benz, Volvo, Iveco a přívěsy značek Lohr, Kässbohrer, ROLFO, Groenewold a RIMO. Přepravníky automobilů mají kapacitu 8-10 aut.

Pojištění vozidel během přepravy

Pokud si objednáte přepravu vozidla v bezvadném stavu, asi se těžko spokojíte s tím, že Vám dopravce přiveze vozidlo s prasklým sklem a poničenou střechou od krup s vysvětlením, že za škody ze zákona neodpovídá. Naše firma odpovídá za veškeré škody vzniklé při přepravě, ať už je způsobíme my nebo vzniknou jakkoliv. Bereme to jako standard.

Cena přepravy automobilu

Abychom mohli připravit nabídku, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat vědět místo nakládky a místo složení. Samozřejmě musíme mít informace o tom co se bude přepravovat – značku, model automobilu.

Pukud máte v ruce nějakou konkurenční nabídku na dopravu automobilu ze zahraničí a chcete si ověřit, zda my máme lepší, stačí tuto nabídku poslat na e-mail info@dovozautznemecka.cz a my vám řekneme, zda to umíme lépe = levněji. Reakci na váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Budeme se sice snažit, aby to bylo co nejdříve, optimálně do několika málo hodin nebo jednoho dne, ale připravit nabídku není úplně snadné, a tak buďte trpěliví.

Nabídku na přepravu automobilu z Německa Vám rádi připravíme ať už jste odkudkoliv. Díky internetu naštěstí neexistují hranice.

sekce Kontaktujte nás s kontakty na naši společnost

sekce Auta na objednávku s vysvětlením toho, jak to u nás funguje

Contact

54122 Dev Drive
New York, NY 10060

+420 605 177 133

Kontakt

Connect

Subscribe

Join our email list to receive the latest updates.

Add your form here