Levné pojištění od JARO Pojištění Vsetín

//

prihlasenivozidel.cz

Ing. Zbyněk Ryšavý

Máte nové auto? Výborně, přijměte naši gratulaci. Malinko nás sice mrzí, že jste nenakupovali u nás, ale třeba kouzlo import direct objevíte příště. Nemáte nové auto? Nevadí, den D jednou přijde a nový čtyřkolový přítel vám bude stát na dvoře. Ať tak či onak, potřebujete nebo si platíte povinné a dost často i havarijní pojištění. A teď klíčová otázka: Jste si jistí, že neplatíte příliš?

Pro odpověď by si měli sáhnout do svědomí spíše vaši finanční poradci a makléři, kteří s vámi pojistku sjednávali, na druhou stranu víte co, každý se nějak živí a musí z něčeho platit složenky. Nechejme tedy důvod výše ceny stranou a zaměřme se na cenu samotnou. My v import direct Vám totiž garantujeme, že Vám Ing. Zbyněk Ryšavý dá takové podmínky, až se vám z toho hlava zatočí.

Neboli dá Vám takové podmínky, jaké budou v silách silách. A ty nejsou malé. Spolupracuje totiž s většinou pojišťovacích gigantů a hádá se společně s jejich spojenci za Vás, abyste dostali co nejlepší podmínky. Tak a abychom vás neokrádali zbytečně o čas, přidáme jenom rychle a v bodech vysvětlení, jak to celé funguje a jak můžete na nejlevnější povinné ručení nebo havarijní pojištění dosáhnout i vy:

  • Spolupracuje s těmito pojišťovacími giganty – Allianz, Kooperativa, ČPP (Česká podnikatelská pojišťovna), GČP – Generali Česká pojišťovna. U povinného ručení se dozvíte informace o naší ceně snadno dopředu z tabulky níže, nebo stačí dodat údaje o autě a místě bydliště a my vám cenu řekneme. U havarijního to chce spolupráci a více informací.
  • Pokud máte v ruce nějakou nabídku na povinné ručení nebo havarijní pojištění a chcete si ověřit, zda Zbyněk nemá lepší, stačí tuto nabídku poslat na zbynek.rysavy@jaropojisteni.cz a on Vám řekne, zda to umí lépe = levněji.
  • Reakci na Váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Zbyněk se sice bude snažit, aby to bylo co nejdříve, optimálně do několika málo hodin nebo jednoho dne, ale připravit nabídku není úplně snadné, a tak buďte trpěliví.
  • Aby Vám mohl připravit nabídku, bude od Vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Bude potřebovat jméno a příjmení (z toho vyčteme i pohlaví), místo bydliště včetně PSČ a vaše rodné číslo, potřebuje totiž znát věk a případný záznam o nehodě. Samozřejmě musí mít informace o tom, co budeme pojišťovat – značku, model, rok výroby a motorizaci.
  • Pokud máte raději osobní kontakt, není problém. Stavte se za Zbyňkem do kanceláře ve Vsetíně v budově katastrálního úřadu a chtějte pana Zbyňka Ryšavého, který je Vám k dispozici od 8:00 do 17:00, případně na telefonu 606 852 083. Tento šikovný pán s Vámi vše probere a udělá nabídku, která se vám určitě bude líbit.

Contact

54122 Dev Drive
New York, NY 10060

+420 605 177 133

Kontakt

Connect

Subscribe

Join our email list to receive the latest updates.

Add your form here