Autobazary v Německu

//

prihlasenivozidel.cz

Zdá-li se Vám nabídka autobazarů v Čechách omezená, možná je načase podívat se k našim sousedům do Německa. V Německu můžete vybírat z řady autobazarů i online z České republiky, navíc kromě větší možnosti výběru nabízí často i daleko lepší ceny za ojeté i nové automobily. Velikou výhodou německých aut z autobazarů je i fakt, že vozy bývají daleko lépe vybaveny, než u nás a bývají také v lepším stavu, díky kvalitnějším povrchům vozovek a lepší péči majitelů.

Do německých bazarů se můžete samozřejmě vypravit osobně a jistě si svůj vůz vyberete, velmi výhodně je však projít si webové stránky bazaru již předem. Mnoho bazarů kromě vlastních vykoupených aut totiž zveřejňuje i soukromé inzeráty, a tak je nabídka vozů ještě rozšířena. Navíc k dispozici bývají rovnou i kontaktní údaje na prodejce, lze ho tedy telefonicky nebo mailem upozornit na Váš zájem, což je výhodné, aby Vás nikdo v koupi nepředběhl, a případně se dohodnout na prohlídce vozu.

Z nejznámějších německých inzertních webů můžeme jmenovat např. www.autoscout.de , www.mobile.de , www.webmobil24.de , www.webauto.de , www.auto.de nebo www.auto24.de. Bohužel poslední dva jmenované autobazary nemají své stránky přeloženy do češtiny, takže je znalost německého jazyka, alespoň v základech, na místě. I tak se dají na všech těchto webech najít velmi kvalitní auta na dovoz. Mnoho z nich se navíc neomezuje pouze na Německo, ale inzerují zde prodejci i s jiných evropských států. Na inzertních stránkách se tak můžete setkat i s vozy z Rakouska, Švýcarska, Belgie, Nizozemi, Anglie či Itálie.

Z vlastní zkušenosti doporučujeme navštívit také níže uvedené webové stránky námi prověřených autobazarů a prodejců automobilů z Německa.

Artin Arapoglu Nürnberg – www.arapoglu.com 

Autohaus Royal Nürnberg – www.autohausroyal.de 

SD CARS Automobile Lichtenfels – www.sd-cars.de

EuroCar Landshut GmbH – www.eurocar-landshut.de

AUTOHUS AG – www.autohus.de

Autohaus Königsbrunn – www.autohauskoenigsbrunn.de

Das Autohaus Bergheim – www.dasautohaus.de 

Contact

54122 Dev Drive
New York, NY 10060

+420 605 177 133

Kontakt

Connect

Subscribe

Join our email list to receive the latest updates.

Add your form here