Nové vozy AUDI, BMW, FORD, MERCEDES-BENZ, PORSCHE a VOLKSWAGEN z Německa

//

prihlasenivozidel.cz

Protože nás nějak unavuje vozit pouze ty ojetiny ať už lepší a nebo ty horší, tak dnes nabízíme dovoz úplně nových automobilů z Německa. Pokud uvažujete o novém autě a máte jasnou představu, co vlastně chcete, zkuste nás oslovit – nejlépe telefonicky na číslech +420 607 737 727 a pokusíme se najít možnost dovozu nového auta ze SRN za lepší cenu než je u nás běžná. Poměrně dobře vycházejí lépe vybavené automobily značek AUDI, BMW, FORD, MERCEDES-BENZ, PORSCHE, VOLKSWAGEN a dále pak japonské vozy MAZDA, TOYOTA, LEXUS a HONDA.

I přes snahu prodejců o postupné vyrovnání cen se ceny nových vozů v EU stále výrazně liší česká měna během posledních let posílila vůči evropským měnám, dovážené zboží je tedy nyní levnější na import nových vozů v rámci zemí EU se nevztahuje CLO.

Za zeptání nic nedáte a třeba se nám povede vám několik desítek i stovek tisíc ušetřit a dovézt vysněného krasavce. 

Proč koupit nové auto v zahraničí právě teď?

1. Jedná se o zcela nové automobily naprosto identické užitné hodnoty jako ty prodávané současnou distribuční sítí. Automobily pochází ze stejných výrobních závodů, mají shodné garance výrobce, mají stejné znění garančních knížek (pouze v jiných jazykových mutacích). Navíc automobily námi představená na těchto webových stránkách jsou vyráběna pro náročného koncového uživatele v zemích Evropské Unie.

2. Veškeré automobily prodávané “ licencovanou “ distributorskou sítí v ČR jsou kromě automobilů značky Škoda do České republiky dovážena. Identický je i původ automobilů uváděných na našich webových stránkách.

3. Část automobilů (dle modelu) má lepší sériové vybavení než automobily prodávané v České republice a je přizpůsobena náročnému koncovému zákazníkovi v Evropské Unii.(Dle modelu např. elektricky ovládaná sedadla, ostřikovače světlometů, vyhřívané sedadla , vyhřívané trysky ostřikovačů a jiné komfortní prvky výbavy.)

4. Jelikož využíváme znalostí volného trhu (což je mimochodem i oficiální program České republiky a Evropské Unie), rozdílů cen a rozdílů ve vnitřních daních docilujeme lepších cen, než kterých je možno běžně docílit v doporučované cenové hladině současných distribučních sítí v ČR.

5. Díky našemu spojení na celoevropské automobilové distribuční sítě dokážeme často nabídnout ve velice krátkých termínech i modely, které v ČR mají dlouhou dodací lhůtu, nebo ještě v ČR nebyly uvedeny na trh.

6. S automobily jsou dodávány veškeré potřebné doklady k přihlášení v ČR, a tyto jsou oficiálně uznávány (viz nový zákon č. 56/2001 o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích), neboť ČR je vázána Asociační dohodou s Evropskou Unií o uznávání dokumentů. Veškeré automobily splňují evropské homologační normy typu ES , na které se výše uvedený zákon odvolává.Většina automobilů je vybavena Certifikátem shody (COC Certificate).Tento certifikát je “ rodným listem “ ke každému jednotlivému automobilu a obsahuje veškeré potřebné vyčerpávající údaje.

7. Nové automobily uváděné v našich webových stránkách splňují veškeré požadované normy v ČR a všech zemích Evropské Unie.

8. Na montované pneumatiky na automobilech se vztahuje separátní garance výrobce pneumatik.

9. Každý značkový „licencovaný“ servis v celé Evropě a samozřejmě i v ČR je dle znění Eurogarance výrobce povinen v garanční lhůtě odstranit případné závady na vozidle při splnění garančních podmínek k automobilu.

10. Našimi partnery je v celoevropském měřítku distribuováno na koncového zákazníka již statisíce automobilů. Jen v SRN činí toto číslo dle údajů Spolkového svazu nezávislých obchodníků automobily kolem 20 % celkového trhu automobilů v SRN. V absolutních číslech cca 750-840.000 automobilů ročně (odvisí od prodejů v jednotlivých letech). Navíc až 80 % zákazníků, kteří uvažují o koupi nového automobilu je ve spojení s nezávislým obchodníkem automobily a uvažují nákup realizovat přes něj. Úspora v podmínkách ČR desetitisíců a mnohdy statisíců korun je jen logickým vyústěním spotřebitele který poprvé má volbu v jakém distribučním systému nákup svého naprosto identického automobilu provede. Jde jen o místo, kde objednávku provede.

11. Jelikož je automobil námi předaný koncovému zákazníkovi levnější (i přes uhrazení veškerých povinných daní, dopravy a poplatků) neztrácí tak rychle na své hodnotě jako jiné automobily. Za ušetřené finanční prostředky najedete mnohdy desetitisíce a někdy statisíce kilometrů gratis a nebo své ušetřené prostředky použijete jiným rozumnějším způsobem. Je dokázáno, že čtvrtý výhodněji zakoupený automobil lze zakoupit za prostý rozdíl úspor tří předchozích automobilů a uložením těchto finančních prostředků po odpovídající dobu na kontech, která přináší další prostředky. De facto nákupem tří výhodněji zakoupených automobilů nepotřebujete k nákupu čtvrtého prakticky žádné zdroje.

12. Shrnutím bodů výše: stejný automobil, pocházející ze stejné tovární linky, mající identické garance pouze objednán v jiných obchodních prostorách = úspora i několika statisíc korun.

Potřebujete další informace o dovozu nového auta z Německa?

Volejte: +420 607 737 727

Piště: info@dovozautznemecka.cz

Contact

54122 Dev Drive
New York, NY 10060

+420 605 177 133

Kontakt

Connect

Subscribe

Join our email list to receive the latest updates.

Add your form here