Prodáváme nové Škodovky. Znovu a zase levně

//

prihlasenivozidel.cz

Škoda vyrábí výborná auta. Proto nám nic nebrání v jejich prodeji. A pozor, nejde o referenční vozy, ale voňavky.

Celá filozofie a princip fungování IMPORT DIRECT stojí z velké části na dlouholetých osobních zkušenostech s různými vozy různých značek a rozličných tříd. Absolutní nezávislost na oficiálních distribučních kanálech výrobců a tedy chybějící (díkybohu) diktát ze strany finančního a dalších oddělení nám dává tu krásnou možnost prohlásit ten či onen model té či oné značky za pekáč. Tohle zkrátka v showroomu Opelu, Volkswagenu, Huyndaie, Audi, BMW, Mercedesu nebo i Škody neuslyšíte.

Projevíte zájem o malé auto a uslyšíte: „Milej pane, tahle nová Corsa, to jsou skoro vesmírný materiály a technologie. Motor přede jako kočka, sedačky jsou pohodlnější než křesla u Vás v obejváku, když to napálíte do stromu, nic se vám nestane, navíc výbavička a cena, konkurence může jenom tiše závidět.“ V autosalonu Kia vám zase vysvětlí, že nejlepší na světě je Rio, Venga nebo Soul, Volkswagen to všechno shodí ze stolu novým Polem a Škoda bude hrdinně bojovat za svou Fabii.

Člověku potom nezbude, než hledat nezaujaté, objektivní odpovědi na své otázky v motoristických časopisech. Ty jsou fajn, ale mají jeden problém, neberou v úvahu vaše specifické požadavky. Amilo car ovšem tohle umí. Když si u nás sednete na stoličku nebo nám i pošlete e-mail s vyplněným dotazníkem, dokážeme vám říct, co pro vás hodí víc, co míň a co vůbec. Tak tohle bylo malé opáčko z naší filozofie, která nás sama dovedla do bodu, o kterém vám chceme říct.

Nové vozy Škoda do výroby se slevou až 20%

Ten bod spočívá v nabídce úplně nových modelů značky Škoda, za výborné ceny a s nulou najetých kilometrů. V tomto případě nejde ani o referenční vozy Škoda, ani o nějaké roční vozy či jinak, třeba i mírně použitá auta. Jde o zcela nové škodovky, a to v konfiguraci a výbavě, jakou si sami zvolíte. Vámi sestavené auto dokážeme zadat do výroby a za velmi zajímavých cenových podmínek, které se od těch oficiálních liší až o 20%, vaši novou Škodu s velkou slevou do 3 – 5 měsíců dodáme.

Na vaši novou Škodu Octavii, Škodu Superb, Superb Combi nebo Škoda Kodiaq přitom budeme mít klasickou záruku. Tedy žádný problém. Abyste v tom měli úplně jasno, předvedeme si celý postup na konkrétním příkladu. Řekněme, že chcete koupit novou Škodu Superb 2.0 TDI ve výbavě Ambition. V tomto případě máte ulehčenou pozici, neboť přímo tento model nabízíme v sekci nová auta. Pokud vám vyhovuje pouze výbava stupně Elegance, stačí nám zavolat, domluvit podmínky financování a auto objednat.

Jestliže ovšem máte v hlavě příplatkové položky, které si chcete ve svém novému kombíku dopřát, přejděte rovnou do konfigurátoru Škody Auto a svoji Škodovku si poskládejte. Nakofigurovaný model nám potom i s výslednou cenou pošlete a my vám prozradíme, za kolik můžete mít stejného krasavce u nás. Totéž se týká konkurenčních nabídek. Pokud vám někdo slibuje hory-doly, zkuste si u nás ověřit, zda to nejsou spíš doly než hory. K tomu slouží e-mail info@importdirect.cz .

Funguje to. Důkaz místo slibů

Možná se sami sebe ptáte, zda to vůbec může takto fungovat? Zadávat auto do výroby skrze nezávislého dovozce? Funguje. Jsme v Evropské unii a ta si dost zakládá na tom, aby podnikatelé měli na trhu rovné podmínky. K tomu patří i možnost prodávat nebo servisovat vozy Škoda a nemuset poslouchat diktát automobilky či spíše lokálních dealerství. IMPORT DIRECT za prodalo už nespočet nových Škodovek, o čemž se můžete přesvědčit v sekci prodaná auta.

Kam dál?

sekce Kontaktujte nás s kontakty na naši společnost

sekce Auta na objednávku s vysvětlením toho, jak to u nás funguje

Contact

54122 Dev Drive
New York, NY 10060

+420 605 177 133

Kontakt

Connect

Subscribe

Join our email list to receive the latest updates.

Add your form here