Auta z Německa? Opravdu chcete auta z Německa?

//

prihlasenivozidel.cz

Auta z Německa vs. čas a slušné jednání

S auty údajně pracují často lháři, to si myslí laici, mimo branži….a jak jsou na tom zájemci např. o auta z Německa? Občas nic moc…

Tenhle článek jsem se rozhodl napsat, poněvadž mě už opravdu nebaví dělat ze sebe trdlo…. Trdlo jak sám před sebou, tak i v zahraničí u prodejců, kdy si říkám o věci, které potřebuji pro dovoz auta a pak z jakéhokoliv důvodu k dovozu auta nedojde.

Jeden případ za všechny, bohužel v září se takhle „potkali“ na mém seznamu klientů 4 „zájemci o auta z Německa“ a já říkám „dost“!. Dost takovému dětskému přístupu k mé práci. Na to se mám moc rád a nesouvisí to s egem, já mám jeden čas a nenechám si jej brát od „testerů“.

Pojďme se k sobě chovat s respektem.

Chápu, že respekt k druhému se v ČR moc nenosí, ale pojďme to na chvíli zkusit…a né jako tenhle „zájemce o auta z Německa“.

Pán chtěl dovést auto, které si sám vybral… 🙂 ,řešil jsem jej standardně, bylo pondělí… v úterý bylo auto ověřené, tudíž měl 2 dny na to, aby se mě ozval, myslíte si, že to udělal?

Tak mu volám já, on říká „potřebuji čas“…. čas na co? Ptám se… čas na rozmyšlenou, jestli to není podvod a kdesi cosi… Jak podvod? Z čeho podvod? Proč podvod? Ale dobrá, že se ozve druhý den ráno…. už to je mě divné, ale ok. Myslíte si, že se ozval? Ani mě nebere telefon, já jej upřímně škrtám ze seznamu a takovému člověku už nedovezu ani dětské kolo. Auto si sám vybere, že jej chce a pak kdy vypadá, že je auto v pořádku má výmluvy? Nechápu…u dětí to pochopím, ale u dospělého člověka?

Nejčastější výmluvy proč auta z Německa „neklapnou“?

  • Lituju manželky, neboť na vás se drahé ženy vymlouvá půlka vašich nerozhodných manželů, že prý to s vámi musí probrat, tak jen ať víte…., jako byste nevěděly, že rodina kupuje auto. 🙂
  • Musím to probrat s mechanikem. S jakým? Co chcete probírat s mechanikem, stejně vše shrne do jedné věty, že dnešní auta stojí za starou belu a nejlepší auto je staré „piáno“.   Navíc velmi často laici konzultují výběr aut se mnou a pak řeknou, že říkám totéž, co jeho mechanik. Tak zavolejte rovnou mě a máte řeči od mechaniků ušetřené. Berte to prosím s nadsázkou, chápu, že pokud máte někoho, tak to chcete s ním probrat.
  • Nedostal jsem úvěr…., tak to mě dostává ze všeho nejvíce. Proč někdo řeší auta z Německa a nemá na dovoz auta peníze? Vážně, ať mě to někdo vysvětlí, rád se přiučím. Třeba uvažuju špatně, může být…
  • Kolegové nebo kamarádi mě od nákupu odrazují. Vy máte kolegy nebo kamarády v občance, že za Vás rozhodují? Ne? Tak, proč to s nimi řešíte? Máte snad svůj názor… Ano, můžete si je vyslechnout, ale to je tak vše. Vy v tom autě budete jezdit, Vy si budete užívat jízdu v novém autě. Kamarádi jezdí v jakých autech? Nechte mě tipnout…. starý Superb, Passat, Octávka a ti „movitější“ v nových Loganech nebo Fabiích? Mám pravdu…, že,jo? 🙂 Vy budete auto servisovat a živit, ne vaši kamarádi. Ostatní lidé vždy radí druhým, jak mají žít, co mají dělat…, ale přitom mají ve svém životě zmatek. Facebook, Instagram jsou toho důkazem. Půlka lidí má na soc.sítích deprese, ale na fotkách je vše boží….
  • Promyslím to a ozvu se…. a o člověku už nikdy neslyším. Lidi, já nejsem mateřská školka, mě to stačí říct narovinu. Nebo lepší bude, ať mě vůbec neoslovujete do té doby, než si uděláte jasno a neberete mě čas. Já budu řešit jiné zájemce o dovoz auta, kteří to myslí vážně a na nové auto se těší a všichni budeme spokojení.

Hledáte vážně auto? Zavolejte

Dovoz auta zařídím všem slušným a férovým lidem v jednání, na to se můžete spolehnou. Zavolejtetěšíme se na spolupráci.

Contact

54122 Dev Drive
New York, NY 10060

+420 605 177 133

Kontakt

Connect

Subscribe

Join our email list to receive the latest updates.

Add your form here