Prodej auta na úrovni u import direct aneb VIP Prodej

//

prihlasenivozidel.cz

Než nevýhodný výkup auta, to raději osobní inzerci, která má ovšem omezený zásah. Máme lepší řešení.

Když přijde na prodej ojetého osobního auta, nenabízí se v Česku paradoxně moc možností. Běžný smrtelník většinou stáhne ocas a navštíví libovolný autobazar v okolí. Ten nabídne buďto komisní prodej nebo peníze na ruku, pričemž nebohého majitele oškube takovým způsobem, že mu zůstanou pouze oči pro pláč. Tak to chodí, ale není se vlastně čemu divit, když majitelé chtějí rychle peníze a autobazary potřebují na ojetinách vydělávat. Import direct ovšem přichází s vlastním řešením. Není asi pro všechny, ale kdo dá za své ruku do ohně a na peníze si klidně chvíli počká, nemá asi aktuálně lepší volbu.

Prodej auta na úrovni 

Je to vlastně teprve nedávno, co amilo car zařadilo do nabídku službu VIP Prodej. Tato služba se od klasického výkupu vozů, nebo bazarového způsobu prodeje automobilů liší tím, že klade na auto a tedy i majitele jisté nároky. To v ČR není zvykem. „Máte auto? Dejte to sem, na stav kašleme, hlavně že bude vývar.“ My v import direct naopak nejdříve sledujeme stav a potom řešíme nějaké marže. Není to nicméně tak, že my si diktujeme podmínky a vy se slepě podřizujete a strádáte.

My diktujeme proto, abyste nemuseli vyrazit autobazaru řešit nevýhodný výkup auta. Pokud totiž splníte naše podmínky a pomocí formuláře na této stránce vložíte nebourané auto s jasnou servisní historií a dvěma klíči, získáte nejlepší auto inzerci na českém trhu. Vaše auto totiž po dohodě s vámi profesionálně nafotíme a zařadíme do naší nabídky na stránce skladových nebo klientských vozů. Odtud potom vaše auto automaticky putuje na všechny inzertní servery v ČR a SR a dokonce i EU (mobile.de, autoscout24.de).

Auto inzerce nejvyšší kvality

Postavte si tedy vedle sebe všechny nabídky. Máte-li herku, na www.amilocar.cz nemá šanci. Máte-li ovšem hezké, opečovávané auto, které chcete dobře prodat a nabídnout lidem, co chtějí dobré auto koupit, je služba VIP prodej amilo caru ideální volba. Prodej vašeho auta bude probíhat přesně takto:

  • Své auto s jednou fotografií vložíte do našeho systému
  • Pozveme vás na focení, prohlídku a vaše auto zařadíme do nabídky
  • Vaše auto bude vidět na těchto serverech: Sauto.cz, Hyperinzerce.cz, Autovia.sk, Autobazar.eu, Autanet.cz, Yauto.cz a mnoho dalších.
  • Ozve-li se kupec, povedeme s ním za vás konverzaci, vše vysvětlíme a auto prodáme.
  • Vy dostanete peníze očištěné o provizi za prodej (3 – 6% v závislosti na tom, zda své další auto koupíte u import direct nebo jinde) a tím obchod skončí.

Tak neváhejte a využijte unikátní službu VIP Prodej od import direct. Z pořizovací hodnoty svého kvalitního, hezkého a nebouraného auta dostanete díky nám maximum zpět. Auto inzerce a výkup není dobrá volba. Prodej auta nejlépe řeší VIP prodej import direct.

Kam dál?

sekce Kontaktujte nás s kontakty na naši společnost

sekce Auta na objednávku s vysvětlením toho, jak to u nás funguje

Contact

54122 Dev Drive
New York, NY 10060

+420 605 177 133

Kontakt

Connect

Subscribe

Join our email list to receive the latest updates.

Add your form here