Rychlý dovoz aut z mobile.de – nejen z Německa

//

prihlasenivozidel.cz

V současnosti nabízíme stále oblíbenější individuální dovoz aut dle požadavků a představ koncového zákazníka. Našim hlavním cílem je spokojenost každého klienta, proto se snažíme ke každému klientovi přistupovat individuálně, tak abychom dokázali pochopit a následně splnit všechny jeho požadavky, potřebné ke koupi a dovozu vybraného vozu. V době, kdy se u nás objevují stále více nekvalitní auta k prodeji, nabízíme kvalitní služby a vozy za přijatelné ceny. Naše působnost je celorepubliková. V dnešní době máme jak klienty z Čech, tak i z Moravy a Slezska.

Postup koupě a dovozu auta z Německa je velmi jednoduchý a také rychlý. Je téměř časově srovnatelný s pořízením vozu u nás. Koupě nového či ojetého auta není každodení činností kohokoliv z nás. Je to krok, který plánujeme delší dobu dopředu, proto je třeba zvážit, kde vůz zakoupíme. Z toho důvodu spolupracujeme, vybíráme a doporučujeme takové prodejce v Německu, kde je jejich prodejní činnost již ověřena nebo se dá snadno ověřit.

Kupujeme a dovážíme pouze kvalitní vozy. Pokud vyhodnotíme na místě koupě, že vůz nedopovídá technickému a vizuálnímu stavu, který jsme se zákazníkem očekávali, od koupě a dovozu auta odstoupíme. Zákazník není nucen ke koupi. Naopak se ho snažíme od špatné koupě odradit. Tato situace se stává velmi zřídka.

Pokud si zákazník vybere vozidlo na německém serveru www.mobile.de , který je v českém jazyce, určených pro nákup nových, zánovních a ojetých vozidel, jsme schopni daný vůz ověřit za Vás a poskytnou Vám kompletní poradenský servis včetně záruk. Vaší příjemnou povinností je pouze si vybrat vůz, ať už sami nebo s naší pomoci a o ostatní věci spojené s koupí, dovozem auta a přihlášením na české SPZ se již postaráme za Vás.

Jestliže si netroufáte vybrat vůz na www.mobile.de sami, rádi Vám jej pomůžeme vybrat.

Potřebujete další informace o nákupu auta z mobile.de?

Volejte: +420 607 737 727

Piště: info@dovozautznemecka.cz

Contact

54122 Dev Drive
New York, NY 10060

+420 605 177 133

Kontakt

Connect

Subscribe

Join our email list to receive the latest updates.

Add your form here